IoT1929 Arduino ve Robotik Kampı

Developer Student Club Gazi’nin hazırladığı ‘IOT 1929 Eğitim Kampı’, yeni ve tamamen sektörün ihtiyaçlarına
yönelik olan içeriğiyle birlikte başlıyor. Eğitim kapsamında üniversite standartlarında ‘IoT ve Arduino Eğitimi’ verilecek olup, eğitim sonunda katılımcıların profesyonel projeler hazırlayabilecek duruma getirilmesi hedefleniyor.

Eğitimlere katılanlara isme özel olarak hazırlanmış ve üzerinde yapılan projelerin, öğrenilen konuların ve diğer bilgilerin yer aldığı profesyonel bir sertifika ile birlikte çekilişler ile sürpriz ödüller de verilecek. Katılım Sertifikasını almak için verilen problem setlerinin %75’ini yapmalı, derslere %75 oranında devam etmeniz gerekmektedir. Haftada 3 saat pratik ( bireysel çalışma ) 3 saat teorik olarak cumartesi ve pazar günleri eğitimimiz olacaktır.

Eğitim programı, Harvard Üniversitesi’nden esinlenilerek düzenlenen derslerle birlikte toplam 8 hafta sürecek. Dersler, alanında uzman kişiler tarafından verilecek olup saatleri düzenli olarak duyurulacak. Biyografideki linke tıklayıp IOT 1929 kampına katılabilirsiniz. Kayıt olduktan sonra bir şey yapmam gerekiyor mu diye düşünebilirsiniz. Biz gerekli duyuruları sizinle paylaşacağız.

İlk 2 hafta Arduino seti gerekmemektedir. Fakat ilerleyen haftalarda belli setleri almanız gerekmektedir. İlerleyen zamanlarda kamp için gerekli olan donanım, sensör vb. malzemelerin duyurularını sizlerle paylaşacağız.

Gönül ister ki herkese gönderelim ama maalesef kendiniz almanız gerekecek. Bu konu üzerinde çalışmalarımız devam ediyor ve olası bir gelişme olursa duyuru yapılacaktır.

Bunlara ek olarak eğitim sonunda başarılı olursanız profesyonel sertifika alacaksınız. Peki bu sertifikanın farkı ne olacak?

  1. Sertifika sizin için özel oluşturulacak.
  2. Sertifikanızda yaptığınız projeler yer alacak.
  3. Sertifikanızda eğitim boyunca öğrendiğiniz konular yer alacak.
  4. Eğitmenlerinizin ismi yazacak.
  5. Eğitimlere katıldığınız toplam saat yazacak.
  6. Katılım Belgesine ek olarak verilecek.

Eğitim Nasıl İşleyecek ?

Eğitimin işleyişi ile ilgili detaylı bilgi kayıt olduktan sonra mail adresine gönderilecektir.

Eğitimler hafta sonu her hafta Cumartesi ve Pazar yapılacaktır. Saat olarak gün içinde işlerini aksatmaması için en erken akşam 20.00’da başlayacaktır. Unutmadan 26 Şubat Açılış yayını ile başlangıç yapıp ilk dersimiz 27 Şubat günü olacaktır… Kimseye söz verme… :blush:

Kayıt formumuz: https://forms.gle/1Z9yNo6uX6ww9ArL8

Kamp Web Sitemiz (Tüm Detaylar Yer Almaktadır): IoT1929

Detaylı bilgi için:
Developer Student Clubs Gazi on Instagram: “Developer Student Club Gazi'nin hazırladığı 'IOT 1929 Eğitim Kampı', yeni ve tamamen sektörün ihtiyaçlarına yönelik olan içeriğiyle…”

Sosyal Medya Hesaplarımız
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/dsc-gazi̇
Instagram:@dscgazi is on Instagram • 2,488 people follow their account
Twitter: https://twitter.com/dscgazi
Youtube:https://www.youtube.com/c/DSCGAZI/
Web Sitesi: https://gazidsc.com/
Discord: https://discord.gg/CukKsCNT
Telegram: t.me/dscgazi

3 Beğeni


GaziDSC altyapı gücünü Odeaweb'ten alır.

instagram twitter telegram whatsapp youtube