Programlamaya Giriş Kampı

Merhaba Arkadaşlar.:slightly_smiling_face:

DSC Gazi olarak yeni ve tamamen sektörün ihtiyaçlarına yönelik olarak hazırlanmış olan ders ile sizlerin karşısındayız​:partying_face::partying_face:. Yapacağımız yeni serimize, bir etkinlik serisi değil bir ders diyoruz. Bunun sebebi üniversite standartlarında sizlere Programlamaya Giriş Eğitimi vereceğiz ve eğitim sonunda profesyonel projeler hazırlayabilecek duruma getireceğiz. Peki sadece bu kadar mı? :fireworks:Eğitim sonunda isterseniz geliştirdiğiniz projeleri Google Solution Challenge için sunmanızı sağlayacak ve bunun için mentörlük destekleri vereceğiz. Bunlara ek olarak eğitim sonunda başarılı olursanız profesyonel sertifika alacaksınız​:sparkles::sparkles:.

Peki bu sertifikanın farkı ne olacak?

1. Sertifika sizin için özel oluşturulacak.

2. Sertifikanızda yaptığınız projeler yer alacak.

3. Sertifikanızda eğitim boyunca öğrendiğiniz konular yer alacak.

4. Eğitmenlerinizin ismi yazacak.

5. Eğitimlere katıldığınız toplam saat yazacak.

6. Katılım Belgesine ek olarak verilecek. :rocket:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc_V2_soPE7Sze2yMfRTuT6LBhAG6LTZoYB-rhW3a5JfjPugw/viewform?usp=send_form

7 Beğeni

Biraz geç de olsa kayıt oldum umarım kabul edersiniz

1 gün geç doldurdum anketi ama kabul etmelerini bekliyorum :frowning: lütfen

Form kapanmadığı sürece kabul edildiniz arkadaşlar :slight_smile:

Arkadaşlar form 1 Ocak 2021 23.59’da kapanacaktır. O zamana kadar sürekli olarak lütfen mail kutunuzu kontrol edin :slight_smile:

Problem setlerinin çözümleri paylaşılacak mı? Yüklemek zorunlu mu sertifika için?

eğitimler için problem setleri zorunludur fakat teslim süresi kampın son haftasıdır.

Merhabalar, ben programa bugün katıldım. yapmam gerekenler neler wp grubuna ve dc topluluğuna katıldım derslere daha başlamadım nasıl bir yol izlemeliyim ?

Merhaba şuan yapmanız gereken geçmiş dersleri tekrar ederek akabinde Edmodo’dan sizlere gönderilen yardımcı kaynakları ve problem setlerini inceleyiniz. Problem setleri sizlerin ödevidir ve kamp sonuna kadar yapılması gerekmektedir. Derslerimizde %75 devam zorunluluğu vardır bu yüzden sizlerden ricamız tüm dersleri kaçırmadan gönderilen formları doldurmanız gerekmektedir. İyi günler dilerim :innocent:

GaziDSC altyapı gücünü Odeaweb'ten alır.

instagram twitter telegram whatsapp youtube